Dahua IPC-HDW3841T-ZS-27135-S2 8 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDW3841T-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx Starlight dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED dosvit 40 m, 1/2.8" 8Megapixel progressive CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 30 fps, citlivost 0,007 lx @ F1.5, motorický objekt 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°, BLC, HLC, AWB, AGC, EIS, ROI, WDR 120 dB, 3DNR, inteligentní funkce: SMD plus, perimetr protection, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG (Sub Stream), ONVIF kompatibilní, vestavěný mikrofon, 1x RJ-45 (10/ 100 Base-T), slot na MicroSD kartu max. 256 GB, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø122,0 x 108,3 mm, hmotnost 715 g
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
  • Závěsná tyč PFB220C
  • Držák kamery PFA109
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE