Dahua IPC-HFW2231T-ZS-27135-S2 2 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2231T-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive STARVIS™ CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,006 lx / F1.4 (Color, 1/3 s, 30 IRE), 0,05 lx / F1.4 (Color, 1/30 s, 30 IRE), 0 lx / F1.4 (IR on), zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 106°–29°, V: 57°–17°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.265+ / H.264+ / H.264H / MJPEG (Sub Stream), ONVIF kompatibilní, RJ-45, Mico SD do 128 GB , napájení DC 12 V, max. 14 W, PoE+, pracovní teplota od -30 °C až +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 244,1 x 79,0 x 75,9 mm, hmotnost 0,815 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Přísvit IR
Inteligentní funkce Videoanalýza, Tripwire, Intrusion
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 60 m
Podpora ONVIF
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE, PoE+