Dahua LM22-L200N 21,5" Full HD CCTV monitor
| LM22-L200N
21,5" LED monitor od výrobce Dahua určený pro CCTV systémy. Pozorovací úhel 178° (H) / 178° (V), vysoce věrné digitální zpracování pro živý obraz a podpora více vstupů, včetně HDMI a VGA, činí náš monitor ideálním společníkem pro sledování kamerového systému.
21,5" Full HD CCTV LED monitor, přizpůsobený pro použití 24 hodin / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, 100 Hz, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178° (H) / 178° (V), 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup, kontrast 3000:1, jas 250 cd/m2, napájení 12 V DC / 2 A, stolní stojan, VESA 100x100, provozní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 493,1 × 290,8 × 48,4 mm (bez stojanu), hmotnost 2,3 kg.
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení Full HD
Použití 24/7 ano
Úhlopříčky 22"