Dahua LM27-B200 CCTV LED monitor
| LM27-B200
Tento produkt již není v nabídce.
LED monitor Dahua 27" (16:9), 16,7 milionů barev (8 bitů), rozlišení 1920 x 1080 px @ 60 Hz, jas 250 cd/m2, odezva 6,5 ms, kontrast 1000:1, pozorovací úhel 178° / 178° (vertikálně / horizontálně), uchycení VESA 75 x 75 mm, vstupy: 1x VGA, 1x HDMI, 1x výstup audio, spotřeba max. 36 W, hmotnost 6,5 kg, rozměry 598 x 454 x 187 mm
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Úhlopříčky 27"