Dahua LM27-F211 monitor
| LM27-F211
Průmyslový LED LCD monitor Dahua s úhlopříčkou 27" pro nepřetržitý provoz 24/7. Obrazu s Full HD rozlišením a poměrem stran 16:9 sekundují široké pozorovací úhly. Uživatel má k dispozici kromě audio vstupu také VGA nebo HDMI port. Monitor je možné umístit díky přibalenému stojanu na stůl nebo lze využít možnost zavěšení pomocí vhodného VESA držáku. Výbavu doplňují praktické vestavěné reproduktory.
Tento produkt již není v nabídce.
27" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 × 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178°/178°, 1x VGA vstup, 1x audio vstup, 1x HDMI vstup, kontrast 1000:1, jas 300 cd/m2, napájení 100–240 V AC, zabudované reproduktory, stojan na stůl, VESA 100 x 100, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C, rozměry 621 × 367 × 49 mm, hmotnost 5,4 kg
Držák VESA není součástí balení.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Rozlišení Full HD
Vstup VGA, HDMI
Úhlopříčky 27"
Použití 24/7 Ano
Hmotnost 7.127 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Comelit Planux Lux WOOD video monitor
Video monitor Planux, provedení dřevo, barva hnědá, handsfree, 3,5" barevný display, dotyková tlačítka, 1x tlačítko pro přijetí hovoru, 1x tlačítko pro ovládání ...