Dahua LM43-F410 monitor
| LM43-F410
Tento produkt již není v nabídce.
43" 4K LED CCTV monitor, max. rozlišení 3840 x 2160 px, pozorovací úhel 178°, 1,07 miliardy barev, odezva 8 ms, kontrast 5000:1, jas 350 cd/m2, 60 Hz, 2x HDMI 2.0, 1x audio vstup, 1x RJ-45, 1x LAN, Wi-Fi, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0, Android 5.1, 1 GB RAM, 8 GB úložiště, reproduktor 2x 8 W, spotřeba 120 W, VESA 400 x 400, pracovní teplota od +5 °C do +40 °C, rozměry 968,2 × 559,4 × 59,9 mm, hmotnost 10,57 kg, balení obsahuje HDMI kabel a držák na stěnu, neobsahuje nožičky na postavení monitoru
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce DAHUA
Vstup RS232, VGA, HDMI
Rozlišení 4K
Úhlopříčky 43"