Dahua LTV40-LD200 DLED monitor
| LTV40-LD200
DLED monitor o velikosti 40" a s rozlišením 1920 x 1080 px. Součástí balení je: dálkový ovladač, napájecí kabel, HDMI kabel, podstavec.
Tento produkt již není v nabídce.
40" DLED TV, rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, jas 180 cd/m2, pozorovací úhel 178°/178°, 2x reproduktor 6 W, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, vstupy: 2x HDMI, 1x AV-IN, 1x USB 2.0, 1x tuner, spotřeba 55 W, podpora MPEG-2, MPEG-4, H.264, HEVC (H.265), rozměry bez podstavce: 904 x 70 x 519 mm, VESA 75, hmotnost: 5,8 kg, pracovní teplota od 5 °C do 40 °C, napájení 100–240 V AC 50/60 Hz, příslušenství: dálkový ovladač, napájecí kabel, HDMI kabel, podstavec.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Výrobce DAHUA
Úhlopříčky 40"