Dahua PFS4226-24ET-240 24portový PoE switch
| PFS4226-24ET-240
Profesionální switch Dahua optimalizovaný pro nasazení v oblasti bezpečnostních kamerových systémů. K dispozici je 24 portů s podporou PoE a PoE+ napájení s maximálním celkovým zatížením 240 W. Switch nepostrádá funkci managementu, podporu napájení Hi-PoE (oranžový port) a dva gigabitové optické porty. Zařízení odolává účinkům blesku až do 4 kV.
Tento produkt již není v nabídce.
Dahua switch 24x FE PoE + 2x GE (Combo) + 2x GE SFP (Combo), podpora PoE pro 24 portů, management, Long Distance Mode (napájení a data až na 250 m), L2, 24x PoE (IEEE802.3af/at), celkem na všechny porty max. 240 W, oranžový port pro PFT1300, ochrana proti blesku 4 kV, napájení 100–240 V AC, pracovní teplota od -10 °C do +55 °C, hmotnost 3,51 kg, rozměry 440 × 300 × 44 mm
Switch není vhodný pro použití s kamerami Avigilon.
Parametry
Vlastnosti Podpora PoE+, Gbit, Podpora PoE
Počet portů RJ-45 24
Počet portů SFP 2
Výrobce DAHUA
Management Ano
Provedení do racku
Hmotnost 4.453 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Pelco SRXE4P-4-IBX-1 4 Mpx boxová IP kamera
Na objednávku
SRXE4P-4-IBX-1
Archiv
Satel EWA širokoúhlá čočka pro PIR detektory
Širokoúhlá čočka určená pro PIR detektory řady AQUA a COBALT
Není skladem
EWA
Ajax Holder White Držák pro tísňové tlačítko
AJAX Držák pro tísňové tlačítko AJAX DoubleButton, který umožňuje jeho snadnou instalaci na stěnu.
Skladem
Holder White
Archiv
GE BAX9S 6W vláknová žárovka H6W
Vláknová žárovka General Electric s paticí BAX9s, bílé světlo, 6W, 12V, vhodná jako přední parkovací světla, podsvícení přístrojovky, osvětlení interiéru. Použití ...
Není skladem
GE BAX9S 6W