Dahua PFS4226-24GT-360 24portový PoE switch
| PFS4226-24GT-360
Dahua switch s 24 porty RJ-45 a podporou PoE standardu IEEE802.3af/at. Maximální zatížení všech PoE portů je 360 W. Zařízení je manažovatelné. Switch je určen pro montáž do racku.
Tento produkt již není v nabídce.
Manažovatelný switch Dahua 24x 10/100/1000 Base-T + 2x 100/1000 Base-X, podpora PoE pro 24 portů, první a druhý port Hi-PoE, 24x PoE (IEEE802.3af/at), celkově na všechny porty max. 360 W, napájení 100–240 V AC, rozměry 440 x 300 x 44 mm