ERBU E-EFS-0502-90-M-120 5portový PoE switch
| E-EFS-0502-90-M-120
Sedmiportový manažovatelný PoE switch s maximální spotřebou 120 W a maximálním odběrem na 1. a 2. portu 90 W. Celkový počet portů 8 z toho 5x PoE, 1 Console port a 2x SFP. Průmyslový design s širokým rozsahem pracovních teplot. PoE s dosahem do 250 m.
Tento produkt již není v nabídce.
  • 5x RJ-45 port 10/100/1000 Mbps
  • 2x PoE++ (90 W) port (IEEE802.3af/at/bt, Hi-PoE)
  • 3x PoE+ (30 W) port (IEEE802.3af/at)
  • 2x SFP 1000 Mbps
  • 1x Console Port
  • PoE Watchdog
  • Long Distance PoE do 250 m
  • Funkce: ERPS, Flow Control, DHCP, QoS, Port Mirroring, Loop Protection, SNMO, ACL, 802.1Q
  • Management zařízení: Web; SNMP; CLI
  • Ochrana před přepětím 15 kV
  • Pracovní teplota od -40 °C do +75 °C
  • Rozměry 94,4 x 53,5 x 135 mm a hmotnost 0,65 kg
www.erbu.cz
Parametry
Prostředí Interiér
Počet portů SFP 2
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE++ / 90 W, Podpora PoE+, Podpora PoE
Průmyslové Ano
Výrobce Erbu
Počet portů RJ-45 5
Management Ano
Provedení stolní
Hmotnost 0.88 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Solar 12VDC/160W fotovoltaická sada
Fotovoltaická sada pro malé instalace s polykrystalickým panelem s výkonem 160 W, pro systémy s výstupním pracovním napětím 12 V DC, AGM baterií s kapacitou 90 Ah ...
Na objednávku
Solar 12VDC/160W