Paradox REM101-868 Bezdrátové tísňové tlačítko
| REM101-868
Bezdrátové tísňové tlačítko s nízkou energetickou náročností je napájené z akumulátoru a pracuje na frekvenci 868MHz. Zařízení poskytuje LED kontrolu stavu. Připojení je možné do Magellan/RTX/K32LX/K641LX a dosah  signálu je 30m.
Bezdrátové tísňové tlačítko, napájení akumulátorem, LED kontrola stavu, max. proudový odběr 6 mA, pracovní frekvence 868 MHz, kompatibilita s Magellan/RTX/K32LX/K641LX, dosah 30m
JAKÝ JE ROZDÍL MEZI POUŽITÍM FREKVENCE 433MHZ A 868 MHZ?
Tlačítko je kompatibilní s:
  • Ústřednami MG6250, MG6130, MG6160, MG6030, MG6060, MG5000, MG5050
  • Bezdrátovým expandérem RTX3
  • Bezdrátovým přijímačem RX1
  • Klávesnicemi K32LX, K641LX
Parametry
Typ produktu Moduly a expandéry
Modelová řada Paradox Digiplex, Magellan, Spectra
Systém Paradox
Výrobce Paradox
Pro systém Spectra, Magellan, Digiplex
Stupeň zabezpečení Grade 2
Moduly a expandéry Bezdrátové moduly Paradox 868 MHz