Paradox SR130-868 venkovní bezdrátová piezo-siréna
| SR130-868
Tento produkt již není v nabídce.
Venkovní bezdrátová piezo-siréna 100dB, dvoucestná komunikace pro všechny řady ústředen Paradox MG / SP / EVO, bez nutnosti externího napájení, napájení: 3x alkalické baterie 4,5V velikosti C (v balení), životnost cca 3 roky, opt. LED signalizace, TAMPER-stržení ze zdi / demontáž krytu, dosah do 70m, bílý plast / červený kryt blikače, prac. tep.: -25°C až +55°C, rozměry 134x212x51mm, pracovní frekvence 868MHz
JAKÝ JE ROZDÍL MEZI POUŽITÍM FREKVENCE 433MHZ A 868 MHZ?
Siréna je kompatibilní s:
  • Ústřednou MG6250
  • Ústřednami MAGELLAN, SPECTRA  - podporováno od firmwaru 4.00
  • Ústřednou DIGIPLEX EVO192 - podporováno od firmwaru 3.20, při použití RTX3 od firmwaru 5.30
  • Ústřednou DIGIPLEX EVOHD - podporováno od firmwaru 1.20, při použití RTX3 od firmwaru 5.30
  • Ústřednami, které nejsou bezdrátové, při použití RTX3 od firmwaru 1.50
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Výrobce Paradox
Pro systém Spectra, Magellan, Digiplex
Stupeň zabezpečení Grade 2
Umístění Venkovní
Sirény Bezdrátové
Hmotnost 1.201 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua SD59131I-HC-S3 1 Mpx PTZ HDCVI kamera
Není skladem
SD59131I-HC-S3
Archiv
SpotterRF A-series radar pro lokalizaci létajících objektů/dronů
Radar s pracovní frekvencí 10GHz pro lokalizaci létajících objektů. Plocha pokrytá detekčním ...
Není skladem
A-series
ADP 561 Adaptér pro HF sady Audi Seat Škoda VW
Adaptér pro vozidla Audi A1 / VW Golf VII / Škoda Octavia III
ADP 561
SWC AU 02 adaptér ovládání na volantu Audi
Adaptér pro ovládání na volantu a připojení autorádia s ISO konektorem.
SWC AU 02
ISO 620 Adaptér pro HF sady Škoda Audi VW akt.audio
ISO 620
Avigilon 1.0C-H4A-DP1 dome IP kamera
1.0C-H4A-DP1
LED montážní lampa na 230V, IL 60LED
LED Montážní lampa s otočným háčkem na uchycení, magnetickým klipem, 60x superbílá LED. ...
IL 60LED
Solar Screen ALU 80 XC protisluneční exteriérová fólie reflexní
Protisluneční exteriérová reflexní fólie Solar Screen, stříbrná se světelnou propustností 24% a ...
Skladem
ALU 80 XC
Paradox PCS265E komunikátor GSM/GPRS pro ústředny Paradox
Komunikátor Paradox v plastovém pouzdře pro modelové řady ústředen SP/MG/EVO. ...
PCS265E
WL 053 Interiérové LED světlo, lišta s vypínačem, 3W
Pracovní světlo - LED lišta, univerzální 3W, 12V, slim design. Určeno do interiéru dodávkových a užitkových vozidel jako ...