Pelco SRXP4-5V10-EBT-IR 5 Mpx kompaktní IP kamera
| SRXP4-5V10-EBT-IR
5 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, IR LED s dosvitem 50 m, 1/2.8"" progressive scan CMOS, rozlišení 2560 × 1440 px @ 25/30 fps, citlivost s IR: 0 lx Color, bez IR: 0,04 lx Color, 0,02 lx Monochrome, motor zoom objektiv 3,4–10,5 mm, úhel záběru 95°–28°, BLC, WB, True WDR 130 dB, 3DNR, inteligentní funkce, H.264 / H.265 / Motion JPEG / Pelco Smart Compression, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, slot na microSD / microSDHC / microSDXC kartu max. 1 TB, napájení POE (802.3af) - max. 13 W, 12 V DC Aux, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 66, IP 67, IK 10, rozměry s propojovacím boxem 294 × 126 × 104 mm, hmotnost kamery s propojovacím boxem 1,78 kg
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 5 Mpx
Objektiv Zoom
Kódování H.264, MJPEG, H.265
I/O Alarm, Audio
Stupeň krytí IK 10, IP 66, IP 67
Napájení PoE
Funkce pro vylepšení obrazu WDR, BLC, 3DNR
Přísvit IR
Délka přísvitu 50 m
Podpora karet micro SD
Hmotnost 2.439 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax SideCover (CP) Ivory kryt montážní krabice
SideCover (CoverPlate) je kryt k dočasnému nebo trvalému zakrytí. Barva krytu slonová kost.
Na objednávku
SideCover (CP) Ivory
Archiv
BC ADI-11 Parkovací kamera Audi Škoda
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
BC ADI-11
TOA DA-550F CE301 digitální zesilovač zvuku
Koncový digitální zesilovač zvuku 4 x 550 W (4 Ω) / 4 x 350 W (8 Ω) / 2 x 1100 W (8 Ω, můstek). Zesilovač má symetrické ...
Na objednávku
DA-550F CE301
Ajax Superior KeyPad Fibra Black Drátová klávesnice
Skladem
Superior KeyPad Fibra Black
Archiv
OEM Parkovací kamera Land Rover, BC LRV-03
Není skladem
BC LRV-03
Paradox SR130-868 venkovní bezdrátová piezo-siréna
Paradox piezo-siréna vybavená dvoucestnou komunikací a výkonem 100dB. Zařízení ...
SR130-868
Dahua SD59131I-HC-S3 1 Mpx PTZ HDCVI kamera
SD59131I-HC-S3
SpotterRF A-series radar pro lokalizaci létajících objektů/dronů
Radar s pracovní frekvencí 10GHz pro lokalizaci létajících objektů. Plocha pokrytá detekčním ...