2N 1120120E Access Commander Box 2.0
2N | 1120120E
2N Access Commander Box 2.0, mini PC s předinstalovaným softwarem Access Comander a licencí BASIC (5 zařízení a 50 uživatelů). CPU: 3.40 GHz (Intel® Processor N100), Disk: 250 GB (980 NVMeTM M.2 SSD), RAM: 16 GB (DDR4 3200 CL22 SO-DIMM), Konektory: VGA, HDMI & DisplayPort, 4x USB 3.2, 3x USB 2.0, 2.5 Gbit LAN, Provozní teplota: 0 °C až +50 °C, Rozměry: 57,6 x 127,5 x 132 mm
Parametry
Typ produktu Příslušenství
Systém ACS 2N
Hmotnost 1.677 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Ajax SideCover (basic) type E Olive vestavná zásuvka
SideCover pro nástěnnou zásuvku OutletCore (basic) [type E] pro montáž do rámečku. Barva olivová.
Na objednávku
SideCover (basic) type E Olive
Archiv
Dahua DH-NVS0404HE web server
Web server (encodér) 4-kanálový, komprese H.264, dual stream, nahrávání 25fps @ D1, 4x BNC vstupy, 1x TV out, alarm I/O 4/2, 4x audio vstup, 1x audio výstup , 1x RS-485 pro ovládání PTZ, RS232, 1x RJ45, SD karta, napájení 12VDC, max. 420mA, ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
DH-NVS0404HE
Archiv
Satel CA-64 PTSA modul LED tabla
Není skladem
CA-64 PTSA
Simple ISC 36 skrytá kamera
Analogová kamera interiérová skrytá barevná, 1/3" Sony Super HAD CCD, rozlišení 540 TV řádků, citlivost 1Lux/F2.0, objektiv 3.6mm, BLC, AWB, AGC, napájení 12VDC, 150mA, rozměry 120x60mm, hmotnost 0,15 kg