Avigilon 12.0C-H6A-FE-DC1 12 Mpx H6A Fisheye kamera
| 12.0C-H6A-FE-DC1
12 Mpx fisheye kamera, 1/1.6" progressive scan CMOS, rozlišení 3520 × 3520 px @ 25/30 fps, citlivost: 0,38 lx Color, 0,19 lx Monochrome, F2.0, pevný objektiv 1,74 mm, úhel záběru: H: 182° V: 182°, AWB, WDR 120 dB, 3DNR; H.264, H.265, Motion JPEG, HDSM SmartCodec, ONVIF; Inteligentní funkce: Appearance Search Support, Facial Recognition Support, Teach By Example, IVS / Perimeter Protection (Objects in Area, Object Loitering, Objects Crossing Beam, Object Appears or Enters Area, Object Not Present in Area, Objects Enter Area, Objects Leave Area, Object Stops in Area, Direction Violated), Tamper Detection, Crowd Size, Unusual Crowd Growth, Unusual Crowd Size, Audio Analytics; alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, vestavěný mikrofon, 2x slot pro microSD / microSDHC / microSDXC kartu, napájení PoE (802.3af) / VDC: 12 V ±10 %, max. spotřeba 12 W, pracovní teplota od -10 °C do +60 °C, IP54, rozměry 200,6 × 200,6 × 18,4 mm, hmotnost 0,907 kg
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Avigilon Unity
Typ IP kamera
Prostředí Interiérová
Konstrukce Fisheye
Rozlišení 12 Mpx a více
Objektiv Fixní 1,74 mm, Fixní
Napájení 12 V DC, PoE