Avigilon 12.0W-H5A-FE-DO1-IR 12 Mpx fisheye IP kamera
| 12.0W-H5A-FE-DO1-IR
Přečtěte si, proč patří videoanalýza Avigilon mezi špičku ve svém oboru.
Tento produkt již není v nabídce.
12 Mpx fisheye IP kamera, exteriérová, Day/Night, 1/2.3" Progressive Scan CMOS, rozlišení 3008 x 3008 px @ 25 fps / 30 fps, IR přísvit s dosvitem 17 m, 0,19 lx - monochrome mode, 0,38 lx - color mode, 0,00 lx se zapnutým IR, objektiv 1,6 mm / F2.0, úhel záběru 360°, nová samoučící analýza, BLC, AWB, WDR, 3DNR, 64 privátních zón, komprese H.264 HDSM SmartCodec / H.265 HDSM SmartCodec / MJPEG, Multi-stream H.264 / Multi-stream H.265, ONVIF kompatibilní, HDSM, HDSM SmartCodec, Idle Scene mód, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, vestavěný mikrofon, krytí IP 67, IK 10, 2x slot na microSD kartu max. 256 GB, napájení 12 V DC, PoE+ (IEEE 802.3at Class 4), spotřeba max. 26 W, pracovní teplota od -40 °C do +65 °C, zabudovaný tamper kontakt, rozměry 145,5 x 145,5 × 62 mm, hmotnost 0,52 kg
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Napájení PoE, 12 V DC
Stupeň krytí IP 67, IK 10
Objektiv Fixní 1,6 mm, Fixní