Avigilon AINVR2-PRM-PLUS-FORM-H-200TB-EU AI videoserver
| AINVR2-PRM-PLUS-FORM-H-200TB-EU
Video server, Avigilon, Recording Rate: 2000 Mbps, Recording Channels: 300 kanálů, Livestream Rate: 2000 Mbps, Livestream Channels: 300 kanálů, Playback Rate: do 600 Mbps, Playback Channels: 8 RAID 60 Hot Swap 200 TB do 26 x 3,5“ NLSAS; 2x procesor Intel Xeon 16 Core, paměť 128 GB DDR5, 2x 480 GB NVMe SSD RAID 1 pro OS; 4x Gbit RJ-45, 4x 10GbE SFP+ port; napájení 100-240 VAC 50/60 Hz; Dual zdroj (1+1) 1000 W redundant, spotřeba do 1000 W; rozměry: 812,8 x 448,0 x 87,5 mm, 2U Rack Mount Form H High Density Chassis, hmotnost max. 42,8 kg
Více informací na stránce výrobce.
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Typ serveru a klienstkého PC Avigilon
Typ produktu Servery a klientská PC
Výrobce Avigilon Unity
Typ Videoservery a klientské stanice
Raid Ano
Provedení Rack
Maximální rychlost záznamu IP kamer do 2000 Mbps
Kapacita úložiště 200 TB
Vestavěné úložiště Ano
Provedení do racku Ano
Ethernet 4x RJ-45
Hmotnost 44.75 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
PF-2786 D plastový rámeček 2DIN Mercedes Actros
Plastový rámeček 2DIN pro rádia vozidel Mercedes Actros (2011->), černá barva.
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PF-2786 D
2N 9138002 stojan pro vnitřní jednotku
2N® Clip Desk Stand je stojánek pro telefon 2N CLIP na polici nebo na stůl
Na objednávku
Doprodej
Dahua VTO2000A-K modul nerezové klávesnice
Není skladem
NDD VTO2000A-K
Steelmate PTS411M21 SILVER parkovací asistent
Skladem
PTS411M21 SILVER
Archiv
PF-2501 plastový rámeček 2DIN Nissan 370Z
Rámeček 2DIN rádia NISSAN 370Z (09->)
PF-2501
Morley HM/PTSE kombinovaný hlásič
Skladem
HM/PTSE
Avigilon 2.0C-H6A-D2-IR 2 Mpx dome IP kamera
Na objednávku
2.0C-H6A-D2-IR
Satel S-1 BR magnetický kontakt povrchový
Magnetický kontakt, povrchový, hnědý, plastové provedení, NC kontakt, tamper, pracovní vzdálenost 29 mm, maximální spínaný proud 20 mA, maximální spínané napětí ...