Avigilon Alta 20C-H5A-4MH-30 multisenzorová kamera
Exteriérová multisenzorová IP kamera značky Avigilon, série Alta s cloudovým řešením a rozlišením 20 (4x5) Mpx. Spolu s cloudovým řešením podpora širokého spektra analytických událostí (vyžaduje dodatečné licence). Pro použití kamery je nutné zakoupit licenci Avigilon AWA-CLD-1Y.
20 Mpx multisenzorová IP kamera, 4x 5 Mpx, Day/Night, 1/2.8", IR přísvit 30m (nutno dokoupit samostatně), 4x rozlišení 2592 x 1944 @ 24/25 fps, F1.9 – F2.9, objektiv 3,7–5,7 mm, úhel záběru: H: 99°–53°, V: 69°–39°, WDR 120 dB; komprese H.264 / Motion JPEG, cloudové řešení, vestavěná paměť pro 30 dní záznamu, slouží pro lokální ukládání záznamu, vestavěný mikrofon, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C (dle instalace), napájení: 24 VDC / 24 VAC / PoE++ (802.3bt Type 3) / PoE+ (802.3at), spotřeba max. 60 W; IP 66, IP 67, IK 10, rozměry a hmotnost dle zvolené instalace.
![]() |
Montáž na stěnu
|
![]() |
Stropní závěsná montáž
|
![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž do podhledu
|
https://www.avigilon.com/security-cameras/h5a-multisensor
https://docs.avigilon.com/bundle/alta-h5a-mh-camera/resource/alta-h5a-mh-camera.pdf
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Avigilon Unity |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Multihead |
| Rozlišení | 5 Mpx |
| Objektiv | Zoom |
| Napájení | 24 V AC, 24 V DC, PoE++ |
| Snímková frekvence (FPS) | 24/25 fps |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR |
| Stupeň krytí | IK 10, IP 67, IP 66 |
| Přísvit | IR |
| Inteligentní funkce | Perimeter Protection |
| Délka přísvitu | 30 m |
| Podpora karet | micro SD |
| Hmotnost | 2.027 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty




