Avigilon VMA-AS3X-16P09-EU IP IP záznamové zařízení
| VMA-AS3X-16P09-EU
Tento produkt již není v nabídce.
Videorekordér IP síťový 16kanálový, zařízení neobsahuje licence Avigilon, kapacita disku SATA HDD 9 TB (4x 3,5" SATA), 8 GB DDR4, podpora RAID 5, záznam max. 300 Mbps, Microsoft® Windows 10 IoT Enterprise, 2x HDMI, 2x Gbit RJ-45, 16x port 10/100 PoE+ (celkem max. 240 W), řízený switch s webovým uživatelským rozhraním, 2x USB 3.0, alarm I/O 4/4, napájení 230 V AC, rozměry 654,8 x 438,4 x 44,0 mm - 1U, provozní teplota od 0 °C do +40 °C, hmotnost 10 kg
www.megapixelovekamery.cz
Parametry
Kapacita úložiště 9 TB
Počet PoE portů 16
Alarm I/O 4/4
Provedení do racku Ano
Ethernet 2x RJ-45
Provedení Stolní
Raid Ano
Výrobce Avigilon Unity
Počet HDD 4
Počet vstupů 16
Výstupy 2 a více Eth portů, HDMI
Typ IP
Maximální rychlost záznamu IP kamer do 300 Mbps
Hmotnost 10 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
C22i Nabíjecí kabel pro elektromobily, 1-fáze, 16A/250V, 3,6kW
Napájecí kabel pro elektromobily vybavené konektorem typu 2, 1-fáze, 16A/250V, 3.6kW.