Dahua ASC1204B přístupový kontrolér
| ASC1204B
Tento produkt již není v nabídce.
IP přístupový kontrolér, provedení na DIN lištu, 4x Wiegand 26 / RS-485 (provedení konektor nebo RJ-45) vstup pro RFID čtečky, 4x NC vstup pro dveřní senzor, 4x NO vstup pro odchodové tlačítko, 1x NO alarmový vstup, 4x NO/NC výstup pro ovládání 4 dveří jednosměrně, 1x alarmový výstup, kapacita 100 000 uživatelů, 150 000 událostí, komunikace s PC přes TCP/IP, LED signalizace stavů, napájení 10–15 V DC, odběr max. 0,75 A / 12 V DC (zdroj není součástí), rozměry 210 x 106 x 50 mm, interiérové použití, umístění v chráněné zóně, možnost centrálního ovládání více kontrolérů přes software zdarma.
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Hmotnost 0.5 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Protector 960CZ AL2 vestavěný antiradar
Na objednávku
Protector 960CZ AL2
Archiv
Paradox REM15-868 dálkový ovladač
Dálkový ovladač podporuje 5 funkcí a pracuje na frekvence 868 MHz. Zařízení obsahuje LED indikaci, podsvícená ...