DAHUA ASR1100B přístupová čtečka RFID
| ASR1100B
Tento produkt již není v nabídce.
Přístupová čtečka RFID, čtení bezkontaktních karet (MIFARE, 13,56MHz), RS485 komunikace (2 vodiče) s přístupovými kontroléry, zvuková a LED signalizace, napájení 100mA / 12VDC, (zdroj není součástí), IP 67, exteriérové použití, plast, montáž na povrch, rozměry 72x102x18mm
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
Výrobce Dahua
Způsob připojení RS 485
Frekvence 13,56 MHz
Prostředí Exteriérové
Krytí IP 67
Způsob identifikace Karta
Hmotnost 0.2 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua SD6983A-HN PTZ IP kamera
Není skladem
SD6983A-HN
Archiv
Dahua IPC-HDBW5502P dome IP kamera
5 MPx kamera IP dome exteriérová barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit do 20m, 1 / 2,5" progressive scan CMOS, maximální rozlišení 2560 ...