Dahua DEMO IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 5 Mpx IP kamera
| DEMO IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V-S3
IP dome kamera Dahua s rozlišením 5 Mpx. Kamera využívá krytí IK 10 a IP 67, které ji předurčuje pro venkovní použití a je vybavena IR LED přísvitem o dosahu 40 metrů, pro noční režim. Dostatečný zorný úhel zajistí motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm. Za zmínku stojí podpůrné funkce, pro lepší kvalitu obrazu, jako jsou: BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR. Samozřejmostí je PoE napájení v provedení ePoE s dosahem až do 800 metrů. Kamera obsahuje inteligentní funkce, alarmové vstupy a výstupy a slot na MicroSD kartu.
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.7" 5 Megapixel progressive scann CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px @ 25/30 fps, citlivost 0,0009 lx / F1.5 (Color 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, 5násobný optický zoom, úhel záběru H: 114°–32°, V: 58°–17°, D: 138°–36°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, SSA, Defog, Inteligentní funkce: IVS, Perimetr protection, SMD 3.0, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search, Smart Sound Detection, Acu Pick, komprese: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, AI coding, ONVIF kompatibilní, Alarm I/O 2/1, RCA I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max 512 GB, napájení 12 VDC / 24 V AC / PoE (802.3af) / ePoE, spotřeba do 12,1 W, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø159,1 × 118,1 mm, hmotnost 0,91 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
  • Držák na stěnu PFB211W
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA156
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 5 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE, ePoE