Dahua DEMO LM24-H200 24" LED CCTV monitor
| DEMO LM24-H200
24" Full HD CCTV LED LCD monitor, uzpůsobený pro použití 24 hod. / 7 dní v týdnu, max. rozlišení 1920 x 1080 px, poměr stran 16:9, pozorovací úhel 178° / 178°, 1x VGA vstup, 1x HDMI vstup, 1x audio vstup, 2x reproduktory, kontrast 3000:1, jas 250 cd/m2, napájení 12 V DC, stojan na stůl, pracovní teplota od 0 do +40 °C, rozměry 541,8 x 326,4 x 47,0 mm (bez stojanu), hmotnost 3,2 kg.
Tento produkt již není v nabídce.
Parametry
Typ monitoru Použití 24/7
Typ produktu Monitory
Výrobce DAHUA
Vstup VGA, HDMI
Rozlišení Full HD
Použití 24/7 ano
Úhlopříčky 24"