Dahua ESL-E018A elektronický štítek
| ESL-E018A
1,8" ESL štítek od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá, červená a bílá. Vyměnitelná baterie. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
1,8", rozlišení: 168 x 224 px , Černá, Bílá a Červená, LED indikátor, Vyměnitelná baterie CR2450, rozměry: 52,5 x 35,9 x 10,5 mm, o hmotnosti: 20 g, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C.
Na poptávku možnost objednat s NFC nebo ve barevném provedení Černá, Bílá a Žlutá.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Hmotnost 0.02 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Comelit 1259C modul CCTV
Modul CCTV pro připojení 3 ks externích analogových kamer do Simplebus color systému, 3x kompozitní vstup na svorkovnici, cyklické přepínání vstupu, napájení 12VAC/20VDC zdrojem 1200, rozměry 60x85x35mm, montáž na DIN lištu (4 pozice), ...
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
1259C
Entry DS310 server parkovacího systému
Rackový 19" server parkovacího systému pro velké instalace. Cena včetně operačního systému a prací spojených s instalací licenčních produktů výrobcem. K serveru ...
Na objednávku
DS310
Archiv
Genevo One Eco
Není skladem
Genevo One Eco
BNC-SCM konektor
Redukce BNC / F - Cinch / M
Skladem
BNC-SCM
Easydoor RLC Modul sběrnice
Modul sběrnice pro spínání relé, použití pro možnost ovládání 2. zámku při dveřních jednotkách s jedním zámkem, NO/NC kontakt, nastavení délky sepnutí kontaktu, adresace DIP přepínači, rozměry 69 x 93 x 45 mm, instalace na DIN lištu (5 pozic), ...