Dahua ESL-E037C-N elektronický štítek
| ESL-E037C-N
3,7" ESL štítek s ochranou displeje a NFC od výrobce Dahua. Technologie elektronického papíru v provedení s barvami černá, červená a bílá. Vyměnitelná baterie. LED dioda. Široké možnosti příslušenství.
3,7", rozlišení: 416 x 240 px, Černá, Bílá a Červená, LED indikátor, ochranné sklo na displeji, NFC, vyměnitelná baterie 2x CR2450, rozměry: 104,0 x 56,4 x 11,7 mm, o hmotnosti: 56 g, pracovní teplota od 0 °C do +40 °C.
Na poptávku možnost objednat bez NFC a v barevném provedení Černá, Bílá a Žlutá.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Hmotnost 0.058 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
IP48 SWITCH POE 750 48portový PoE switch
Na objednávku
IP48 SWITCH POE 750
Archiv
Easydoor DJ 1TF dveřní jednotka
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
DJ 1TF
Archiv
SD3 DAACO10 Autonomní hlásič CO
Není skladem
DAACO10
Sony SNCA-HFIXSTD/24 kryt kamery
Vyhřívaný kryt pro statické kamery IP SONY interiérový / exteriérový??, vstup pro kabely přes držák, krytí IP66, vyhřívání 24 VAC, (dostupné také ve verzi na ...