Dahua HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B 2 Mpx HDCVI dome kamera
| HAC-HDW1200TMQ-A-POC-0360B
HDCVI dome exteriérová kamera firmy Dahua s rozlišením 2 Mpx. Předností této kamery je funkce PoC (Power over Coax). Kamera má funkci Day/Night a Smart IR LED s dosvitem až na 60 metrů. Zařízení disponuje fixním objektivem 3,6 mm a má integrované funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, AWB, AGC, DWDR, 2DNR. Navíc má kamera krytí IP 67.
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx HDCVI PoC (Power Over Coax) IR dome kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 60 m, 2 Mpx CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,02 lx / F1.85, 30 IRE, 0 lx IR on, pevný objektiv 3,6 mm, úhel záběru H: 84°, V: 45°, AWB, AGC, BLC, HLC, DWDR, 2DNR, vestavěný mikrofon, 1x BNC video výstup, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, napájení PoC / 12 V DC ± 30 %, spotřeba max. 4,9 W, rozměry ø 121,9 × 99,1 mm, hmotnost 0,45 kg
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Napájení 12 V DC, PoC