Dahua HAC-HDW1200TP-Z-2712-S4 2 Mpx dome HDCVI kamera
| HAC-HDW1200TP-Z-2712-S4
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) dome HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,02 lx / F1.8, 30 IRE, 0 lx IR ON, motor zoom objektiv 2,7–12 mm / F1.8, 4x optický motor zoom (nepodporuje AUTOFOCUS), úhel záběru 105,9°–33,4°, BLC, HLC, AGC, DWDR, DNR, OSD menu, 1x video výstup, napájení DC 12 V, 575 mA, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry ø 122 × 104 mm, hmotnost 0,57 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA137
Parametry
Délka přísvitu 60 m
Výrobce Dahua
Typ 4v1, HDCVI kamera, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, DNR, DWDR, AWB, HLC, AGC
Přísvit IR
Stupeň krytí IP 67
Podpora OSD Menu
Hmotnost 0.736 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Novinka
Isotronic M440 Odpuzovač, 12-24 kHz, IP54, Quartz, do auta, 12V