Dahua HAC-HFW1100RP-VF kompaktní kamera HDCVI
| HAC-HFW1100RP-VF
Tento produkt již není v nabídce.
1 Mpx kamera exteriérová Day / Night barevná s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30m, 1 / 2.9 "1Megapixel CMOS čip, maximální rozlišení 1280 × 720 px 25fps, citlivost barevná 0.01LUX / F1.2 (AGC ON), 0Lux (IR LED), varifokální objektiv 2,7-12 mm, úhel záběru 105 ° -33 °, AWB, AGC, BLC, napájení 12VDC, 0,333mA, IP66, rozměry ø90,5mm x 213mm, hmotnost 0,52 kg, kovové provedení.
www.dahuatechnology.cz
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Parametry
Hmotnost 0.799 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
CAL-7677894 Calearo Anténa Shark2 AM FM aktivní
Střešní anténa Shark2 AM/FM do zadní části se zesilovačem, FIAT / CHRYSLER
Není skladem
CAL-7677894
Archiv
Dahua IPC-HFW4221EP-0600B 2 Mpx kompaktní IP kamera
Není skladem
IPC-HFW4221EP-0600B
Dahua PFA105 Hliníkový držák pro fisheye kameru
Skladem
PFA105
ic audio DL-S 25-130-T plus-EN54 stropní reproduktor
Stropní dvojpásmový reproduktor 25 W / 100 V s protipožárním krytem, moderním vzhledem, magnetickým úchytem mřížky, ...