Dahua HAC-HFW1200RP-VF-30m-27135-S3A HDCVI kompaktní kamera
| HAC-HFW1200RP-VF-30m-27135-S3A
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx kamera kompaktní exteriérová HDCVI/CVBS/AHD/TVI Day/Night barevná s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED dosvit 30 m, 1/2,7" 2 Megapixel CMOS čip, maximální rozlišení 1920 × 1080 px @ 25 fps, citlivost barevná 0,01 lx / F1.2 (AGC ON), 0 lx (IR LED), objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru 106°–30°, 5x zoom, AWB, AGC, BLC, 2D-DNR, napájení 12 V DC, 320 mA, IP 66, rozměry 213 x 80 x 72 mm, kovové provedení, hmotnost 0,59 kg
PROČ VYBRAT HDCVI A JAKÉ JSOU VÝHODY INSTALACE?
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, 2DNR, AWB, AGC
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Typ HDCVI kamera, 4v1
Přísvit IR
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC