Dahua HAC-HFW2241TP-Z-A-27135 kompaktní HDCVI kamera
| HAC-HFW2241TP-Z-A-27135
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) Starlightkompaktní HDCVI kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 80 m, 1/2.8" CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,004 lx / F1.6, 30 IRE, 0 lx (IR ON), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, F1.6, 5x optický zoom, úhel záběru 108,7°–28,7°, BLC, HLC, AGC, WDR, 3DNR, OSD menu, 1x video výstup, vestavěný mikrofon, napájení DC 12 V, 683 mA, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67 , rozměry 244,1 × 90,4 × 90,4 mm, hmotnost 0,76 kg
Kamera má přepínatelný výstup HD/SD.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Montáž na roh
  • Adaptér pro montáž na roh PFA151
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Výrobce Dahua
Typ HDCVI kamera, Analogová kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Napájení 12 V DC