Dahua IPC-HDB4100CP-0360B dome IP kamera
| IPC-HDB4100CP-0360B
1.3 Mpx kamera IP dome exteriérová antivandal barevná Day/Night s mechanickým IR filtrem, 1/3" CMOS Aptina čip, maximální rozlišení 1280 × 960 px 25fps, citlivost 0.05LUX/F1.2 (barva), objektiv 3,6mm, úhel záběru 70°, DWDR, 3DNR, BLC, ONVIF, video komprese H.264/MJPEG, duální kódování, slot na Micro SD kartu max 32GB, IP66, IK10, napájení 12VDC/200mA PoE, rozměry 54mm x ø110mm, hmotnost 0,25 kg, náhrada za IPC-HD2100P-0360B, držák na zeď PFB200W (není součástí), přídavný límec PFA131 (není součástí)
Tento produkt již není v nabídce.
Pro aktuální FW kontaktujte technickou podporu
Parametry
Hmotnost 0.38 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
PF-1545 plastový rámeček 2DIN Kia Sorento I
Instalační sada 2DIN rádia KIA Sorento I. (9/06-10/09)
Není skladem
PF-1545
Paradox TRN15/80 napájecí transformátor pro EZS ústředny
Napájecí transformátor pro EZS ústředny, vstup 230 V AC, výstup 15 V AC, 80 VA, montáž do boxu, ...
Na objednávku
TRN15/80
Demo
Comelit DEMO Planux W handsfree videomonitor
Videomonitor Planux, handsfree, 3,5" barevný display, dotyková tlačítka, 1x tlačítko pro přijetí hovoru, 1x tlačítko pro ovládání zámku, 2x volné tlačítko, OSD ...
Skladem
DEMO Planux W
It's Win WINC-221 víceúčelový pěnový aplikátor German Pad
Aplikátor umožňuje nanášet tenkou a rovnoměrnou vrstvu vosku, čímž se minimalizuje jeho ...
Skladem
WINC-221
Archiv
ERBI systems SAM EL 9050 samozamykací zámek
Samozamykací zámek, s panikovou funkcí kliky, levo-pravé elektromechanické provedení, vstup na solenoid 10-24 V DC / 250 mA (při 10 V DC), ochrana proti ...
Není skladem
SAM EL 9050
ERBU E-T427-Z5 PLUS 4 Mpx IP turret kamera
Turret bezpečnostní IP kamera s 4 Mpx rozlišením vhodná pro vnitřní i vnější použití díky krytí IP 67. Kamera má motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm s ...