Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135-BLACK 2 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2241R-ZAS-27135-BLACK
2 Mpx Stalight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 108°–30°, V : 56–17°, D: 131–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D DNR, SMD plus, komprese H.265 / H.265+ / H.264 / H .264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, RJ-45 (10/100 Base-T), slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10 , napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 7,2 W, rozměry ø122,0 × 93,4 mm, hmotnost 0,52 kg, černé provedení
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE