Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135+PFA137 IP kamera + límec
2 Mpx Starlight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109–30°, V: 56–17°, D: 131–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI , 3D DNR, SMD plus, komprese H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, RJ-45 (10/100 Base-T), slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC/PoE (802.3af), spotřeba max. 7,2 W, rozměry ø122,0 × 93,4 mm, hmotnost 0,52 kg
Přídavný montážní límec v balení zdarma.
2 Mpx Starlight IP dome kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 40 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive CMOS, rozlišení 1920 × 1080 px, snímkování 25/30 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109–30°, V: 56–17°, D: 131–35°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI , 3D DNR, SMD plus, komprese H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, RJ-45 (10/100 Base-T), slot pro MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC/PoE (802.3af), spotřeba max. 7,2 W, rozměry ø122,0 × 93,4 mm, hmotnost 0,52 kg.
![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stěnu
|
![]() |
Montáž na sloup |
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Dome |
| Rozlišení | 2 Mpx (Full HD) |
| Objektiv | Zoom |
| Napájení | 12 V DC, PoE |
| Stupeň krytí | IP 67, IK 10 |
| Kódování | H.264, H.264B, H.264+, H.265, H.265+, MJPEG |
| Dahua série | WizSense |
| Inteligentní funkce | SMD, SMD plus, IVS (Perimetr Protection) |
| Délka přísvitu | 40 m |
| Funkce pro vylepšení obrazu | WDR, BLC, ROI, 3DNR, AWB, HLC, AGC |
| Přísvit | IR |
| RTMP protokol | ano |
| Podpora karet | micro SD |
| Hmotnost | 0.5 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



