Dahua IPC-HDBW2431E-S-0280B-S2 4 Mpx dome IP kamera
| IPC-HDBW2431E-S-0280B-S2
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx dome IP kamera, Day/Night, Smart IR přísvit s dosvitem 30 m, 1/3" 4Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2688 × 1520 px, snímkování 20 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.6, pevný objektiv 2,8 mm, úhel záběru H: 102°, V: 55°, D: 121°, AWB, WDR 120 dB, AGC, 3D DNR, HLC, BLC, komprese H.265 / H.264 / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, RS-485 rozhraní, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, pracovní teplota od -40 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba < 5,2 W, 430 mA, rozměry ø 109,9 x 81,0 mm, hmotnost 0,350 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na stěnu s ochrannou stříškou
  • Přídavný límec PFA136
  • Ochranná povětrnostní stříška PFA200W
Montáž na sloup
Montáž na sloup s ochrannou stříškou
  • Přídavný límec PFA136
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Závěsná montáž na strop
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Inteligentní funkce Tripwire, Intrusion
Konektivita RS-485
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Dome
Podpora ONVIF
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Napájení 12 V DC, PoE