Dahua IPC-HDBW3842R-ZAS-2712+PFA137 IP kamera + límec
8 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 40 m, 1/1,8" 8 Megapixel progresívne CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 25/30 fps, citlivost 0,003 lx @ F1.6 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–12 mm, úhel záběru H: 113°–47°, V: 60°–26°, D: 133°–53°, IVS, Perimeter Protection Tripwire, AI SSA, Quick Pick, smart search, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, Defog, komprese H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codeků, AI Coding, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu až 256 GB, vstávaný mikrofon, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, RJ-45, napájení 12 V DC/PoE (802.3af), pracovní teplota od -30°C do +60°C, IP 67, IK 10, rozměry ø122,0 × 94,0 mm, hmotnost 0,713 kg.
Přídavný montážní límec v balení zdarma.
8 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitom 40 m, 1/1,8" 8 Megapixel progresívne CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 25/30 fps, citlivost 0,003 lx @ F1.6 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–12 mm, úhel záběru H: 113°–47°, V: 60°–26°, D: 133°–53°, IVS, Perimeter Protection Tripwire, AI SSA, Quick Pick, smart search, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, Defog, komprese H.265 / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codeků, AI Coding, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu až 256 GB, vestavěný mikrofon, Audio I/O 1/1, Alarm I/O 1/1, RJ-45, napájení 12 V DC/PoE (802.3af), pracovní teplota od -30°C do +60°C, IP 67, IK 10, rozměry ø122,0 × 94,0 mm, hmotnost 0,713 kg.

![]() |
Montáž na strop
|
![]() |
Montáž na stěnu
|
![]() |
Montáž na sloup |
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
Parametry
| Typ technologie | IP kamery |
|---|---|
| Typ produktu | Kamery |
| Výrobce | Dahua |
| Typ | IP kamera |
| Prostředí | Exteriérová |
| Konstrukce | Dome |
| Rozlišení | 8 Mpx |
| Napájení | 12 V DC, PoE |
| Kódování | H.264, MJPEG, H.264B, H.265, H.264H |
| Stupeň krytí | IK 10, IP 67 |
| Objektiv | Zoom |
| Funkce pro vylepšení obrazu | AI SSA, WDR, BLC, ROI, 3DNR, AWB, HLC, Defog, AGC |
| Dahua série | WizSense |
| Délka přísvitu | 40 m |
| I/O | Alarm, Audio, Vestavěný mikrofon |
| Přísvit | IR |
| RTMP protokol | ano |
| Inteligentní funkce | Quick pick, Smart search, IVS (Perimetr Protection) |
| Podpora karet | micro SD |
| Hmotnost | 0.79 kg |
Návody a podpora
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
CZ
Pre SK zákazníkov
Pre EN zákazníkov
Objekty



