Dahua IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V-S3 5 Mpx IP kamera
| IPC-HDBW5541E-ZE-27135-DC12AC24V-S3
IP dome kamera Dahua s rozlišením 5 Mpx. Kamera využívá krytí IK 10 a IP 67, které ji předurčuje pro venkovní použití a je vybavena IR LED přísvitem o dosahu 40 metrů, pro noční režim. Dostatečný zorný úhel zajistí motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm. Za zmínku stojí podpůrné funkce, pro lepší kvalitu obrazu, jako jsou: BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR. Samozřejmostí je PoE napájení v provedení ePoE s dosahem až do 800 metrů. Kamera obsahuje inteligentní funkce, alarmové vstupy a výstupy a slot na MicroSD kartu.
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx dome IP kamera, exteriérová, Day/Night, IR LED s dosvitem 40 m, 1/2.7" 5 Megapixel progressive scann CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px @ 25/30 fps, citlivost 0,0009 lx / F1.5 (Color 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, 5násobný optický zoom, úhel záběru H: 114°–32°, V: 58°–17°, D: 138°–36°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, SSA, Defog, Inteligentní funkce: IVS, Perimetr protection, SMD 3.0, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video Metadata, Smart Search, Smart Sound Detection, Acu Pick, komprese: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, AI coding, ONVIF kompatibilní, Alarm I/O 2/1, RCA I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max 512 GB, napájení 12 VDC / 24 V AC / PoE (802.3af) / ePoE, spotřeba do 12,1 W, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry ø159,1 × 118,1 mm, hmotnost 0,91 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
Závěsná montáž na strop
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
  • Držák na stěnu PFB211W
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA156
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, 24 V AC, PoE, ePoE