Dahua IPC-HDW2249T-ZS-IL-27135 2 Mpx Turret IP kamera
| IPC-HDW2249T-ZS-IL-27135
2 Mpx dome kamera od společnosti Dahua.Kamera využívá krytí IP 67, které ji předurčuje pro venkovní použití a je vybavena IR a viditelným přísvitem s dosahem 40m. Nechybí technologie „Full Color“, inteligentní funkce a motorzoom objektiv 2,7 – 13,5 mm.
2 Mpx dome IP kamera, venkovní, Day/Night, Smart IR LED a WL LED přísvit s dosahem 40 m, 1/2,8" 2 Megapixel CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 1–25/30 fps, citlivost 0,002 lx @ F1.5, objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 109°–30°, V: 56°–17°, D: 131°–35°; AWB, BLC, HLC, WDR 120 dB, 3DNR, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart codec, RTMP; ONVIF kompatibilní; inteligentní funkce: IVS (ochrana perimetru), SMD, Smart search, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba max. 9,3 W, provozní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 108,3 x ø122,0 mm, hmotnost 0,69 kg
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Turret
Rozlišení 2 Mpx (Full HD)
Napájení 12 V DC, PoE
Kódování H.264, MJPEG, H.264B, H.265, H.264H
Stupeň krytí IP 67
Funkce pro vylepšení obrazu AWB, WDR, BLC, 3DNR, HLC
Objektiv Zoom
Přísvit Smart Dual Light, IR, Bílé světlo
Inteligentní funkce SMD, SMD plus, Smart search, IVS (Perimetr Protection)
Délka přísvitu 40 m
RTMP protokol ano
Podpora karet micro SD
Hmotnost 0.864 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
Archiv
Dahua PFB410W Hliníkový držák pro fisheye a PTZ kameru
Není skladem
Tento produkt již není v nabídce.
PFB410W
KeetecFOL BELUGA 30 R76 (bm) nano keramická zatmavovací autofólie
Od 1.4.2026 řežeme autofólii jen od 10 a více běžných metrů.Nano keramická zatmavovací ...
Na cestě
BELUGA 30 R76 (bm)
Demo
Zabat DEMO Z650 UPS zdroj nepřetržitého napájení
Zdroj nepřerušovaného napájení pro zařízení s 230 V AC. UPS má výkon 650 VA a místo pro jeden záložní akumulátor TP 12-7 ...