Dahua IPC-HDW5541T-ZE-27135-S3 5 Mpx turret IP kamera
| IPC-HDW5541T-ZE-27135-S3
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx turret IP AI kamera, Day/Night, 1/2.7" CMOS, rozlišení 2960 × 1668 px, snímkování 25/30 fps, až 4 streamy, citlivost 0,0009 lx / F1.5 (Color 30 IRE), motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 114°–32°, V: 58°–17°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–78°, rotace: 0°–360°, BLC, HLC, ROI, 3D NR, WDR 120 dB, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (podporováno pouze pro sub-stream), ONVIF kompatibilní. Inteligentní AI funkce: Detekce tváří, Počítání lidí, Acupick, Videometadata, Ochrana perimetru a oblasti, Heatmapa, Detekce zmizelého / objeveného objektu, Smart Search (s NVR). Dual Power Backup, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC / PoE+ (802.3at), ePoE – UTP až na 800 m, max. spotřeba 8.5 W, rozměry 108,3 × ø122,0 mm, hmotnost 0,7 kg
Montáž na sloup
Závěsná montáž na strop
Parametry
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE+, ePoE