Dahua IPC-HFW2241T-ZAS-27135 2 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2241T-ZAS-27135
Tento produkt již není v nabídce. Přejít na nový model
2 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive STARVIS™ CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,002 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), 0,0002 lx @ F1.5 (B/W, 30 IRE), 0 lx (Illuminator on), zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 108°–30 °, V: 56–17°, D: 131–35°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, SMD plus, komprese H.265 / H.265+ / H.264+ H.264H / MJPEG (Sub Stream), ONVIF kompatibilní, RJ-45, slot na Micro SD kartu do 256 GB, napájení DC 12 V, PoE, spotřeba max. 9,9 W, pracovní teplota od -30 °C až +60 °C , IP 67, rozměry 238,5 × 90,7 × 90,7 mm, hmotnost 0,76 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Dahua série WizSense
Inteligentní funkce SMD plus, Tripwire, Intrusion
Výrobce Dahua
Délka přísvitu 60 m
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE