Dahua IPC-HFW2431TP-ZS-27135-S2 4 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2431TP-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
4 Mpx Starlight kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/3" 4Megapixel progressive CMOS, rozlišení 2688 x 1520 px @ 20 fps, citlivost 0,008 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 104°–27°, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart kodekov, ONVIF kompatibilní, micro SD karta až 256 GB, RJ-45, napájení DC 12 V, 800 mA, PoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 244,1 x 79,0 x 75,9 mm, hmotnost 0,86 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Podpora ONVIF
Délka přísvitu 60 m
Inteligentní funkce Intrusion, Tripwire
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 4 Mpx
Typ IP kamera
Napájení 12 V DC, PoE+