Dahua IPC-HFW2541T-ZAS-27135-S2 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2541T-ZAS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 5 Megapixel progresivní CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px @ 1-20 fps, 2688 x 1520 @ 1-25/30 fps, citlivost 0,007 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°, V: 58°–18°, D: 138°–36°, inteligentní funkce: SMD Plus, IVS (Perimetr Protection), Smart Search, AWB, BLC, HLC, WDR, 3DNR, AGC, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart codeků, ONVIF kompatibilní, Slot pro MicroSD kartu až 256 GB, Audio I/O 1/1 RCA, Alarm I/O 1/1, vstávaný mikrofon, RJ-45, napájení 12 VDC/PoE (802.3af), spotřeba max. 8,5 W, IP 67 a IK 10, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, rozměry 238,5 x 90,7 x 90,7 mm, hmotnost 0,77 kg
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E nebo bez IP krytí PFA135
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
RTMP protokol ano
Inteligentní funkce IVS (Perimetr Protection), Smart search, SMD plus
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Délka přísvitu 60 m
Typ IP kamera
Podpora karet micro SD
Napájení 12 V DC, PoE