Dahua IPC-HFW2831T-ZS-27135-S2 8 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2831T-ZS-27135-S2
Tento produkt již není v nabídce.
8 Mpx kompaktní Starlight IP kamera, Day/Night, IR přísvit s dosvitem 60 m, 1/2.7" progressive CMOS, rozlišení 3840 × 2160 px, snímkování 8 Mpx @ 15 fps, 4 Mpx @ 30 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.5, motorický zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°, V: 58°–17°, D: 138°–36°, horizontální otáčení: 0°–360°, vertikální náklon: 0°–90°, AWB, WDR 120 dB, BLC, HLC, AGC, ROI, 3D NR, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG (pouze substream), ONVIF kompatibilní, micro SD karta až 256 GB, RJ-45 (10/100 Base-T), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), spotřeba <9,9 W, rozměry ø90,4 x 244,1 mm, hmotnost 0,86 kg
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Montáž na roh
  • Adaptér pro montáž na roh PFA151
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu HLC, AGC, ROI, Starlight, 3DNR, WDR, BLC, AWB
Přísvit IR
Inteligentní funkce Tripwire, Intrusion
Délka přísvitu 60 m
Výrobce Dahua
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE