Dahua IPC-HFW2841T-ZAS-27135-BLACK 8 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW2841T-ZAS-27135-BLACK
8 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 8 Megapixel progressive CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ 20 fps, 2688 x 1520 px @ 30 fps, citlivost 0,008 lx @ F1.5 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 113°–31°, V: 58°–18°, D: 138°–36°, inteligentní funkce: IVS, Perimetr Protection, Tripwire, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart codeků, ONVIF kompatibilní, slot na MicroSD kartu až 256 GB, alarm I/O 1/1, audio I/O 1/1, vestavěný mikrofon, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 238,5 x 90,7 x 90,7 mm, hmotnost 0,77 kg
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
RTMP protokol ano
Dahua série WizSense
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE