Dahua IPC-HFW3549T1-ZAS-PV-27135 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW3549T1-ZAS-PV-27135
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night, Smart IR LED s dosvitem 50 m, přísvit ve viditelném spektru 40 m (viditelný přísvit lze vypnout a použít pouze IR přísvit), 1/2.7" 5Megapixel progresivní CMOS, rozlišení 2960 x 1668 px @ 20 fps, 2688 x 1520 px @ 30 fps, citlivost 0,003 lx @ F1.0 (Color, 30 IRE), motor zoom objektiv 2,7– 13,5 mm, úhel záběru H: 113–36°, V: 57–20°, D: 137–40°, IVS, Perimetr Protection, SMD 4.0, AI SSA, AWB, AGC, ROI, BLC, HLC, WDR, 3DNR, komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora smart kodeků, ONVIF kompatibilní, Audio 1/1, Alarm I/O 1/1, slot na MicroSD kartu až 256 GB, vestavěný mikrofon a reproduktor, RJ-45, napájení 12 V DC / PoE (802.3af), pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, rozměry 288,4 x 94,4 x 84,7 mm, hmotnost 1,05 kg
Příklady montáže
Montáž na strop
  • Bez límce
Parametry
RTMP protokol ano
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 5 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE