Dahua IPC-HFW3849T-ZAS-IL-27135 8 Mpx IP kamera
| IPC-HFW3849T-ZAS-IL-27135
8 Mpx kompaktní IP kamera, IR 60 m, WL 60 m, 1/2,7" 8 Megapixel CMOS, rozlišení 3840 x 2160 px @ (1-25/30 fps); citlivost 0,007 lx @F1.4, objektiv 2,7 – 13,5 mm, úhel záběru H: 114-32°, V: 58-17°, D: 138-36°, „Full Color“, AWB, BLC, HLC, WDR 120 dB, AGC, ROI, 3DNR, AI-SSA, Defog, EIS, AFSA; komprese H.265 / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (Sub Stream), podpora Smart a AI Codec a RTMP, ONVIF kompatibilní, inteligentní funkce: SMD 4.0, IVS (Perimeter Protection), Smart Search, Face Detection, AcuPick, AI-SSA, AI Large Model (Xinghan); Alarm I/O 1/1, Audio RCA I/O 1/1, RJ-45, napájení 12 V DC/ PoE (802.3af), spotřeba max. 12,5 W, Dual Power Backup, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP67, rozměry 238,5 mm x 90,7 mm x 90,7 mm, hmotnost 0,835 kg.
Příklady montáže
Montáž na stěnu
  • Přídavný límec s krytím IP 66 PFA130-E
Montáž na sloup
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA152-E
Parametry
Typ technologie IP kamery
Typ produktu Kamery
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 8 Mpx
Objektiv Zoom
Napájení 12 V DC, PoE