Dahua IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK 2 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW5241E-ZE-27135-BLACK
Tento produkt již není v nabídce.
2 Mpx (Full HD) Starlight kompaktní IP kamera, černá, exteriérová, antivandal, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 50 m, 1/2.8" 2Megapixel progressive scan STARVIS™ CMOS, rozlišení 1920 x 1080 px @ 25 fps, citlivost 0,002 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.5, 5x optický zoom, úhel záběru 109°–30°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, 3DNR, inteligentní funkce, zachytenie obličeje a získávání metadat, počítání lidí, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264+ / H.264 / H.264B / H.264H / MJPEG, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, 1x video výstup, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, napájení 12 V DC, 10 W, PoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, podpora RTMP, rozměry 273,2 × 95,0 × 95,0 mm, hmotnost 1,11 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
Montáž na stěnu
Montáž na sloup
Parametry
Podpora karet micro SD
Podpora ONVIF
Výrobce Dahua
RTMP protokol ano
Délka přísvitu 50 m
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE