Dahua IPC-HFW5541E-ZE-27135 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW5541E-ZE-27135
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx kompaktní Starlight IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 50 m, 1/2.7" 5 Megapixel progressive scan CMOS, rozlišení 2592 x 1944 px @ 20 fps, citlivost 0,015 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm / F1.5, úhel záběru 100°–28°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, defog, inteligentní funkce, zachycení obličeje, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 256 GB, napájení 12 V DC, 908 mA, ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, podpora RTMP, rozměry 273,2 × 95,0 x 95,0 mm, hmotnost 1,11 kg
Upgradujte jednoduše firmware kamery podle našeho návodu.
Videoanalytické funkce u kamer a záznamových zařízení Dahua
Příklady montáže
 Montáž na stěnu
Parametry
Funkce pro vylepšení obrazu BLC, HLC, WDR, ROI, Defog, Starlight, 3DNR, AWB, AGC
Přísvit IR
Podpora ONVIF
Podpora karet micro SD
Výrobce Dahua
Typ IP kamera
Prostředí Exteriérová
Konstrukce Kompaktní
Rozlišení 5 Mpx
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE