Dahua IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3 5 Mpx kompaktní IP kamera
| IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3
Tento produkt již není v nabídce.
5 Mpx kompaktní IP kamera, exteriérová, Day/Night s mechanickým IR filtrem, Smart IR LED s dosvitem 60 m, 1/2.7" 5 Megapixel progressive scan CMOS , rozlišení 2960 x 1668 px @ 1-25/30 fps, citlivost 0,0009 lx / F1.5, motor zoom objektiv 2,7–13,5 mm, úhel záběru H: 114–32°, V: 58–14°, D: 138–36°, BLC, HLC, AWB, AGC, WDR, ROI, 3DNR, defog, IVS (Perimetr protection), Smart object detection, SMD, AI SSA, Face Detection, People Counting, Heat Map, Video MetaData, Smart Search, Smart Sound Detection, komprese H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (only substream), AI Coding, ONVIF kompatibilní, alarm I/O 2/1, audio I/O 1/1, slot na MicroSD kartu max. 512 GB, napájení 12 V DC / PoE (802.3af) / ePoE, pracovní teplota od -30 °C do +60 °C, IP 67, IK 10, rozměry 273,2 × 95, 0 x 95,0 mm, hmotnost 1,12 kg
Příklady montáže
 Montáž na stěnu
 Montáž na sloup
  • Propojovací box PFA121
  • Adaptér pro montáž na sloup PFA156
Parametry
RTMP protokol ano
Objektiv Zoom
Podpora karet micro SD
Napájení 12 V DC, PoE, ePoE