Dahua IS4204-2GT-120 2portový PoE switch
| IS4204-2GT-120
Dahua průmyslový switch, management, 2x Gbit PoE + 2x Gbit SFP + 1x Gbit uplink, napájení 48–53 V DC (zdroj není součástí balení), 2x Hi-PoE porty max. 90 W, celkem max. 120 W, pracovní teplota od -40 do +75 °C, montáž DIN-Rail, hmotnost 0,65 kg, rozměry 94,4 x 53,5 x 135,0 mm. Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W
Výrobce DAHUA
Vlastnosti Podpora PoE, Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE++ / 90 W