Dahua IS4210-8GT-120 8portový PoE switch
| IS4210-8GT-120
Dahua průmyslový switch 8x 1000 Mbps + 2x SFP Gbit + 1x konzole port, podpora PoE pro 8 portů, 2x PoE++ (90 W) + 6x PoE (IEEE802.3at), celkově na všechny porty 120 W, management, podpora STP / RSTP / MSTP, ochrana před přepětím 4 kV, napájení 48–53 V DC (zdroj není součástí balení), montáž DIN-Rail, pracovní teplota od -40 °C do +75 °C, rozměry 125,0 × 53,5 × 175,0 mm, hmotnost 1,25 kg. Switch není vhodný pro Avigilon kamery.
Více technických informací si přečtěte na stránce výrobce.
www.dahuatechnology.cz
Parametry
Typ produktu Switche, Síťové prvky
Prostředí Interiér
PoE budget do 150 W
Výrobce DAHUA
Management Ano
Průmyslové Ano
Počet portů SFP 2
Vlastnosti Gbit, Podpora PoE+, Podpora PoE, Podpora PoE++ / 90 W
Počet portů RJ-45 8
Provedení stolní
Hmotnost 1.35 kg
Potřebujete pomoc?
Nákupem to nekončí.
Pro naše zákazníky je k dispozici tým profesionálů připravených poradit telefonicky nebo e-mailem.
K dispozici jsou každý pracovní den od 8.00 do 17.00 hod.
Technická podpora
Naposledy navštívené
TOA BS-678 skříňkový reproduktor
Skříňkový reproduktor 6 W / 100 V, citlivost 94 dB (1 W / 1 m), frekvenční rozsah 150 Hz – 20 kHz, barva bílá. Dovolená montáž vertikálně i horizontálně (na strop ...